Kontakt

VORES KONSULENTER OG TRYKINSTRUKTØRER STÅR KLAR TIL AT HJÆLPE DIG

Ordrer modtaget inden kl. 15, kan leveres overalt i landet næste dag!

EKSPEDITION

 

Åbningstider

Fra kl. 8 - 16

Fredag kl. 8 - 15.30

 

Tlf. +45 4371 0330

piculell@piculell.dk

 

 

Dorthe Christoffersen

Tlf. direkte 2170 7064

dc@piculell.dk

 

Lise Trolle

Tlf. direkte 2292 7778

lise@piculell.dk

 

 

ADRESSE

 

Industrikrogen 1

DK-2635 Ishøj

Danmark

SERVICE OG RESERVEDELE

 

Kenneth Nielsen

Trykinstruktør

Mobil 5352 1754

kenneth@piculell.dk

 

Claus Dissing

Trykinstruktør

Mobil 3133 6542

claus@piculell.dk

 

 

DIREKTION

 

Claes Piculell

Indehaver / Adm. direktør

Mobil 2096 0330

claes@piculell.dk

 

 

BOGHOLDERI

 

Lise Trolle

Tlf. direkte 2292 7778

lise@piculell.dk

 

SVERIGE

 

TEKNIK OCH FORSÂLGNING

 

Torbjörn Gaarder

Mobil +46 (0) 723 025 500

torbjorn@piculell.dk

 

Mikael Andersson

Mobil +46 (0) 723 025 511

mikael@piculell.dk

 

 

 

FORSÂLGNING

 

Jarl Söderqvist

Mobil +46 (0) 708 583 000

jarl.soderqvist@soderqvist.se

 

Stefan Petterson

Mobil +46 (0) 723 201 456

stefan@piculell.se

 

 

ADRESS

 

Lyngfjällsvägen 26

434 92 Vallda, Sverige

Tlf. +46 (0) 708 583 000

order@soderqvist.se

 

Rutevejledning

Vägbeskrivning

PICULELL ApS

Industrikrogen 1

DK-2635 Ishøj

Denmark

T +45 4371 0330

piculell@piculell.dk

Synes godt om

Copyright Piculell © All Rights Reserved

Design, susanne.hegelund@gmail.com